Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 15396328



*

nr 1539 6328


MIXED MEDIA

unidentified artist. Signed with monogram, outer dimensions including frame: 21x24,


Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 21x24 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday May 8 2023
at 19:34:21


  • Bid history
Time Bidder Bid
8/5 10:04:57 1      Vinnande bud
8/5 19:23:56 2      250 kr
8/5 19:23:56 1      300 kr (Robot)
8/5 19:25:26 2      350 kr
8/5 19:25:26 1      400 kr (Robot)
8/5 19:26:30 2      450 kr
8/5 19:26:30 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 18:32
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 18:10
  • 6303 WATERCOLOUR
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sweden. Signed, Norrbro-..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 18:57




Ladda ner broschyr